Frýdlantské dubnové soutěžení

14 Kvě 2019

Frýdlantské dubnové soutěžení

V dubnu proběhly pro žáky škol dvě významné akce Města FnO. Sportovní klání v silovém pětiboji O pohár starostky a soutěž místních škol zaměřená tentokrát na téma „Den s IZS“.

Reprezentanti naší školy si vedli skvěle, protože vítězství v obou těchto porovnáváních vzájemných schopností vyznělo v náš prospěch. Pro nás je ale významná snaha všech účastníků, kluků a holek, kteří projevují své nadání pro danou věc a nebojí se s ním reprezentovat školu, jež se je snaží připravit na život. Jednou my, podruhé zas jiní, Důležité je setkání a soupeření podle pravidel, přátelská atmosféra a dobrá nálada. Když k tomu ukážeš, co umíš, je to skvělé. A je moc dobře, že tohle obě zmíněné akce přinesly všem jejich účastníkům.