E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí | náměstí T.G. Masaryka

Primirest – novinky

Gastrotip right
Gastrotip left Gastrotip
Jaro si žádá speciální menu

V rámci Primirest GastroKalendáře ve třetím dubnovém týdnu zkuste výtečnou souhru zeleniny a králičího masa. Ochutnejte naše brasírované králičí stehno, mrkvové zelí a bramborové knedlíky.

Více info

Gastrokalendar
 
Gastrotip right Novinky
Zdravé svačiny pro děti
Výživová specialistka a Fit Brand Chef Primirest Kristýna Ostratická pro vás připravila pár tipů, jak se nenechat nachytat. Upozorní na nejčastější chyby: zaneprázdněnost, nebo taky neochotu zabývat se složením a bezpečností potravin. Svačiny pro děti přitom nejsou zas až taková věda.

Více info

News rightNovinky
 
Gastrotip right Tip Českého oběda
Zdravý a vyvážený recept z quinoy Rychlé, chutné a veganské jídlo, které vás dokonale zasytí. Zkuste recept od naší FIT Brand Chef Kristýny Ostratické, který připravila pro hosty během česko-slovenského SuperFinále Culinary Cupu. Quinou si zamilujete!

 

Více info

Tip oběda
 
Inspiration left Primirest inspiration
Spring calls for a special menuAs part of the Primirest CulinaryCalendar in the third week of April, try the delicious combination of vegetables and rabbit meat. Try our braised rabbit leg, carrot cabbage and potato dumplings.

 

More info

InspirationInspiration right second
 
Gastrotip right
    Footer blue circle right