E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí | náměstí T.G. Masaryka

Primirest – novinky

Gastrotip right
Gastrotip left Gastrotip
Podzim plný chutí!

Třetí listopadový týden patří ve školních jídelnách a restauracích Primirest chutím podzimu – v hlavní roli: dýně, sýr, brambory a žampiony. V rámci GastroKalendáře kombinujeme typické a tradiční suroviny, dovolili jsme si ale malé „fresh“ vylepšení.

Více info

 

Gastrotip right
 
Gastrotip right Novinky
Školní stravování na špici
Kdo říká, že školní stravování nemůže být špičkové? Náš kuchař Roman Preissler, který je stabilní oporou Primirest týmu v Tanvaldu, dokázal, že i v oblasti školního stravování můžeme najít skutečné talenty. 

Více info

 

News rightNovinky
 
Gastrotip right Tip Českého oběda

Segedín se zdravými knedlíkyKlasika, která jen tak neomrzí, navíc zasytí a díky kysanému zelí dodá i potřebný vitamín C a vlákninu. Jako přílohu si připravte netradiční knedlíky, kde běžnou mouku nahradíte špaldovou a housku kostičkami žitného chleba. Zkuste náš recept!

 

Více info

 

Tip oběda
 
Inspiration left Primirest inspiration

Autumn full of flavorsThe third week of November belongs in the school canteens and restaurants of Primerest to the flavors of autumn – in the main role: pumpkin, cheese, potatoes, and mushrooms. 

 

More info

 

Inspiration rightInspiration right second
 
Gastrotip right
    Footer blue circle right