E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí | náměstí T.G. Masaryka

Vánoční olympiáda

5 Úno 2024

Vánoční olympiáda

V pátek 22. prosince se naše tělocvičny proměnily v arénu plnou radosti, smíchu a sportovního ducha při Vánoční olympiádě pro žáky 6. a 7. tříd. Tato nezapomenutelná událost nabídla kombinaci tradičních a netradičních disciplín, které přivedly žáky ke společnému oslavování vánočního času.

Třídy se mezi sebou utkaly v pěti disciplínách. Ať už v tradičním skoku přes švihadlo nebo střelbě na koš, tak pro tělocvičnu netradičních sportech jako je curling, závody se psím spřežením, válení velké koule na sněhuláka nebo běžkování.

Všechny disciplíny rozvíjely nejen kondici žáků, ale hlavně týmového ducha, protože každý člen třídy soutěžil a přispěl k případné výhře.

Celá olympiáda byla zakončena slavnostním vyhlášením a předáváním cen vítězům. Cenu za 6. ročník si odnesla třída 6.B a za 7.ročník 7.B. Ostatní týmy byly sice prvnímu místu velice blízko, ale vítěz byl pouze jeden.

Vánoční olympiáda pro 6. a 7. třídy se stala nezapomenutelným okamžikem pro všechny žáky i pedagogy. Tato akce nejen posílila sportovní duch ve škole, ale také přinesla do posledních školních dnů před prázdninami radost a veselí. Těšíme se na další takovou událost a doufáme, že nám zima přinese další krásné sportovní chvíle.

Veronika Doubravská


Videa z této akce můžete shlédnout na zaheslované stránce našeho „Videokanálu Tégeemky“

ZŠ Frýdlant n. O. nám. T. G. Masaryka