E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí | náměstí T.G. Masaryka

SVAČINKA PRO DOBROU VĚC

11 Led 2023

SVAČINKA PRO DOBROU VĚC

V pátek 20. 1. 2023 se bude konat akce Svačinka pro dobrou věc. Mnozí si pamatujete loňskou povedenou akci Svačinka pro Ukrajinu. Žáci žákovského parlamentu tentokrát odhlasovali, že vybraná částka se rozdělí mezi organizaci Dobrý anděl, která podporuje děti a rodiny s výskytem vážných onemocnění a projekt Blue life, jenž se zabývá ochranou oceánů.
 
Budeme rádi, pokud se žáci opět zapojí a donesou do školy připravené dobroty. Během dne budou moci jednotlivé třídy chodit nakupovat a občerstvovat se. Akce se bude konat v hudebně a připravují ji žáci žákovského parlamentu. Proto v pátek nezapomeňte s sebou drobné peníze. Obnos, který se získá z prodeje, bude určen na dobrou věc. 

Na společný den se těší Žákovský parlament

 
ZŠ Frýdlant n. O. nám. T. G. Masaryka