Svatý Martin

16 Lis 2023

Svatý Martin

Během celého minulého týdne jsme se ve školní družině věnovali Svatému Martinovi. Děvčata se s nadšením pustila do tvorby podkov z diamantu, zatímco kluci pracovali s plechem. Během našich setkání jsme si povídali příběh o svatém Martinu, jehož plášť a zrada hus nás zaujaly a poskytly nám zajímavý pohled do historie.

Nemohli jsme zapomenout ani na kulinářskou stránku této tradice – společně jsme pekli Svatomartinské rohlíčky, které jsme  naplnili mákem. Každý se zapojil do Svatomartinské stezky, ať už to bylo prostřednictvím kvízů nebo tvorby Svatomartinského koně. Všichni jsme se skvěle bavili a splnili všechny úkoly.

Celý týden byl pro nás plný radosti, kreativity a dobrodružství spojeného se svatým Martinem. Těšíme se na další podobné akce a zážitky!