Halloweenská oslava

2 Lis 2023

Halloweenská oslava

Před podzimními prázdninami v družince, jsme uspořádali pro děti Halloweenskou oslavu. Děti se předvedly v kostýmech, skvěle se pobavily, zasoutěžily, zatancovaly a halloweenskými dobrotami od rodičů se občerstvovaly. Soutěžilo se ve třech skupinách – pavouci, netopýři, duchové. Disciplíny – výlov mandarinek ve vodě pusou, podlézání pavučin, štafetový závod, zabalení mumii, poslepu-kbelík vařených špaget ,puding– vytahování kaštanů, skákání v pytli, výlov z košíků, přenos oka lžíci. Na konci byli soutěžící odměněni diplomy losováním tomboly. Všem dětem se moc líbilo.