Dušičková stezka

2 Lis 2022

Dušičková stezka

Dušičky by neměly být jen o povinnosti navštívit a zkrášlit hroby, ale lidé by se měli zastavit, popřemýšlet o konečnosti života, rodina by se měla sejít a zavzpomínat na předky… Děti besedovaly, naučily se písně Dušičky, Strašidla a Obludy, které zpívaly za doprovodu kytary. Na školním hřišti stáli dobrovolníci na deseti stanovištích, kde zadávali úkoly z textu nacvičených písní a vysvětlovali úkoly např. vařit povidla /barevné kameny/, řídit auto /obíhání dráhy s volantem/, běh příšer /s šátky/, třídění ponožek aj. Za splnění získaly děti smajlíky, omalovánky. Nejrychleji byli v cíli tito žáci : Barbora Říhová, Viktor Mucha, Alžběta Eliášová.