Cesta za pokladem

2 Lis 2023

Cesta za pokladem

Máme za sebou první dva měsíce nového školního roku. Krásné počasí nám umožnilo častý pobyt venku, hlavně na zahradě, školním hřišti, farní zahradě nebo multifunkčním hřišti Brána Beskyd. Super bylo družinové zábavné odpoledne, kde se po prázdninách při různých společenských hrách a sportování, upevňovala stará a navazovala nová přátelství. Při té příležitosti jsme si opakovali a tvořili naše pravidla. Všechny děti družinky se zapojily do celodružinové hry Cesta za pokladem. Zde jsou hodnoceny za splněné úkoly, účast na činnostech, vítězství v soutěžích, výrobky i pěkné chování a kamarádství. Dále formou her, soutěží, kvízů a aktivit se mohou posunovat na cestě za odměnou.