E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí | náměstí T.G. Masaryka

„Už tam budem?“

15 Čvn 2021

„Už tam budem?“

Ano, byli jsme tam! Hana Beráková, Ondřej Cieplý, Zuzana Dudková, Markéta Hlostová, Denisa Krupová, Jonas Loy, Marie Muroňová, Agáta Němcová, Ester Smejová a Valérie Vévodová spolu s učiteli Kateřinou Erbanovou a Danem Strangfeldem. Tito žáci naší školy bojovali v televizní soutěži České televize s názvem „Už tam budem?“. Vše se odehrálo 8. června 2021 v Ostravě, kdy se z žáků stali nejen soutěžící, ale i herci, neboť byli na jeden dlouhý den hlavní součástí natáčecího televizního štábu České televize. Mávnutím proutku se proměnili v týmy  „Krypton“ a „Neon“.  Byli úžasní! Předvedli před zraky celého televizního týmu excelentní znalosti a dovednosti. Sklidili pochvalu od herců a celého televizního štábu. Vítězství si prostě odvezla celá naše školní výprava.

          Na začátku nového školního roku 2021/2022 se o tom můžete na televizních obrazovkách přesvědčit sami. V září 2021 bude Česká televize tento díl vysílat. Na závěr chceme poděkovat všem našim žákům za profesionální reprezentaci naší školy a popřát mnoho úspěchů v dalším studiu.  

ZŠ Frýdlant n. O. nám. T. G. Masaryka