E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí | náměstí T.G. Masaryka

Dělají nám radost

10 Dub 2020

Dělají nám radost

Vážená paní ředitelko.

V dnešní složité a náročné době, kdy je celý svět v karanténě vlivem  COVID-19, bych chtěla velmi poděkovat a vyzvednout chování žákyně 9.A třídy  Vaší základní školy, Hanky  Kundratové. Jsem důchodkyně,  bývalá zdravotní  sestra, která  si je vědoma  co  karanténa  obnáší.  Bydlím v Malenovicích  vysoko nad  Borovou  a  Vaše žákyně Hanka Kundrátová se o mě vzorně stará. Zásobuje mě potravinami, léky,  a vším, co  potřebuji k přečkání  tohoto  těžkého  období. Ráda   bych této žákyni  vřele  poděkovala za  pomoc,  obětavost  a   empatií,  která je pro ni samozřejmostí  Zároveň  děkuji celému  učitelskému   sboru, že  vede své  žáky k lidskosti.

S úctou a přáním pevného zdraví

A. Š.

obyvatelka Malenovic

ZŠ Frýdlant n. O. nám. T. G. Masaryka