Chasička na slavnosti

17 Říj 2018

Chasička na slavnosti

Středa 26. září 2018 byla pro Středisko sociálních služeb a Město Frýdlant nad Ostravicí velmi slavnostním dnem. Za účasti starostky RNDr. Heleny Pešatové a jiných hostů zde probíhalo otevření nově zrekonstruovaného kulturního sálu. No, a jak bývá u nás ve Frýdlantě zvykem, děje-li se cokoli významného, dost často u toho nechybí naše Chasička. Byla to ona, kdo společně s přátelským Lašánkem a Frýdlantskou chasou přispěli ke slavnostní náladě a svým vtipným programem obohatili již tak dost významné odpoledne. My máme radost, že členové souboru společně s jejich vedoucí, paní Vierkou Šimonkovou za vydatného přispění pana učitele Adama Šiguta, umí vytvářet dobrou náladu a dokáží ji předávat i dál.