Sportovní kurz – 9.ročník

9 Lis 2018

Sportovní kurz – 9.ročník

SPORTOVNÍ POBYTOVÝ KURZ V PŘÍRODĚ

Ve dnech 8. – 10. října 2018 jsme se my, žáci 9.B, 9.C a 9.D spolu s učiteli zúčastnili sportovního pobytového kurzu ve Staré Vsi u Rýmařova. Ubytováni jsme byli v rekreačním středisku Orientka. Celý pobyt byl plný dobrodružství, zábavy a adrenalinových sportů. Pod vedením zkušených instruktorů jsme si vyzkoušeli například lezeckou stěnu, Armygame, freefall, lukostřelbu a spoustu dalších zajímavých aktivit. Nejenom jim, ale i našim učitelům, kteří jeli s námi, patří naše velké poděkování.

Za všechny deváťáky H. H., 9. B