Soutěž k Mezinárodnímu dni lidských práv

20 Pro 2018

Soutěž k Mezinárodnímu dni lidských práv

Dne 18. 12. proběhl již 8. ročník soutěže k Mezinárodnímu dni lidských práv, kterou každoročně

organizuje Gymnázium Olgy Havlové v Ostravě. Letošním tématem bylo „Právo na důstojný život“.

Žáci 9. B třídy David Palka a Adam Polášek zaměřili svou prezentaci na důstojný život seniorů a postižených osob. Celkem své práce prezentovalo 15 soutěžních týmů z různých základních škol i gymnázií a naši žáci i v této konkurenci obstáli na výbornou. Od poroty získali ocenění za „Nejoriginálnější prezentaci“. Oběma gratulujeme a věříme, že i v dalších ročnících soutěže budou naši žáci úspěšní.

– DM –