Drakiáda – podzim 2018

17 Říj 2018

Drakiáda – podzim 2018

Podzimní dny se rozhodly na počátku října přepustit ještě na pár chvil svoji vládu slunečným okamžikům babího léta a počasí vyloženě lákalo ven do přírody. Učitelé 1. stupně se jej rozhodli využít, ve čtvrtek 11. října 2018 odpoledne popadli draky papíráky a vydali se společně se svými svěřenci, jejich rodiči, příbuznými a kamarády na louku pod letištěm užít si svoji Drakiádu. Místo, které nám již mnohá léta bezproblémově sloužilo díky neznámému majiteli jako vhodný prostor k tomuto účelu, bylo tentokrát nečekaně narušeno právě probíhající sklizní trávy. Poté, co jsme museli louku opustit, přemístili jsme se trošku níže a pouštění draků mohlo pokračovat. Takže nakonec vše dobře dopadlo a my tímto ještě jednou moc děkujeme za využitý prostor a omlouváme se za vzniklé komplikace.