E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí | náměstí T.G. Masaryka

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání

4 Kvě 2021

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání

Seznam všech žáků přijatých k základnímu vzdělávání a k tomu i něco navíc… 

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání-pages-1
Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání 2

Dárek pro všechny prvňáčky

Jelikož jste si nemohli vychutnat atmosféru naší školy na vlastní kůži, přichystali jsme si pro vás malý dáreček – „Procházku školou“, díky níž zjistíte, jak to u nás vypadá a snad se i trochu pobavíte zábavnými úkoly 😉

PROJÍT SE ŠKOLOU →

Dárek pro všechny prvňáčky!

Jelikož jste si nemohli vychutnat atmosféru naší školy na vlastní kůži, přichystali jsme si pro vás malý dáreček - "Procházku školou", díky níž zjistíte, jak to u nás vypadá a snad se i trochu pobavíte zábavnými úkoly ;-)

ZŠ Frýdlant n. O. nám. T. G. Masaryka