E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí | náměstí T.G. Masaryka

Předvánoční Chasička 2019

12 Pro 2019

Předvánoční Chasička 2019

Umí si někdo představit advent v našem městě bez koledníků z Chasičky? My v Základní škole T. G. Masaryka už asi moc ne. Vždy se těšíme, co si jejich vedoucí p. učitelka Šimonková vymyslí, jaký bude scénář, čím nás překvapí. Letošní připomenutí celého vánočního příběhu provázeného příslušnými koledami bylo pro žáky nejen poučným zážitkem, ale vzhledem k provedení malými muzikanty, zpěváčky a tanečníky také příjemným hudebním pohlazením. V pondělí 9. prosince 2019 tleskali programu dopoledne žáci 1. stupně a místních mateřských škol, odpoledne pak při společném Setkání pastýřů a králů v Betlémě nejen příznivci Chasičky, ale také jejich hostů, Lašánku a Frýdlantské chasy. Všichni se sešli ve frýdlantském kulturním centru, kterému děkujeme za spolupráci a poskytnutí velkého sálu.

ZŠ Frýdlant n. O. nám. T. G. Masaryka