E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí | náměstí T.G. Masaryka

Koledníci z Chasičky

17 Pro 2018

Koledníci z Chasičky

Koledníci z Chasičky opět potěšili

      Adventní čas 2018 umocnila nejen paní zima, která nám vykouzlila dva týdny před Vánocemi nádhernou zimní atmosféru, ale již tradičně nechyběla p. uč. Šimonková s kolegyní p. uč. Vaňkovou a p. uč. Šigutem, kteří se svými svěřenci připravili pořad plný koled a vánočního povídání. V pátek 7. prosince potěšili svým programem seniory Střediska sociálních služeb, v pondělí desátého vystoupili dopoledne před svými spolužáky z 1. stupně a dětmi z MŠ v kulturním centru, odpoledne pak zhlédli jejich program rodiče a frýdlantská veřejnost. Poděkování patří všem zúčastněným za laskavé pohlazení duše a navození pěkné vánoční nálady.

ZŠ Frýdlant n. O. nám. T. G. Masaryka