Informace o sběru papíru

13 Lis 2019

Informace o sběru papíru

Vážení rodiče,

v letošním školním roce se naše Základní škola T. G. Masaryka v rámci ekologie zapojila do soutěže škol ve sběru papíru. Sběr bude probíhat po celý školní rok. První přistavení kontejneru je naplánováno na týden od 18. 11. (pondělí) v dopoledních hodinách až do doby jeho naplnění. O dalších termínech budete vždy včas informováni. Organizátor soutěže – Sběrné dvory Sviadnov – vítěze finančně odmění částkou: za 1. místo 5.000Kč, za 2. místo 3.000Kč a za 3. místo 2.000Kč. Pokud by se nám podařilo umístit na jedné z „příček“, finanční odměna bude použita na nákup kopírovacího papíru pro celou školu. Děti budou samozřejmě motivovány také – soutěž proběhne i ve škole. Soutěžit se bude o nejúspěšnější sběratelskou třídu a to na 1. i 2. stupni (zvlášť). Vítěz bude odměněn.

Pokyny ke sběru papíru:

• Rodič přinese nabalíkovaný, svázaný a zvážený papír během dne (vždy nejpozději do 16:30 hod.) přímo do přistaveného kontejneru, který se bude nacházet u zadního vchodu školy (družina), kde jej uloží, pokud možno, co nejskladněji.
  • Žák poté odevzdá svému třídnímu učiteli údaj o hmotnosti odevzdaného papíru – jednotlivé zaznamenané údaje budou za třídu sečteny a v závěru června letošního školního roku vyhodnoceny.

Děkujeme za spolupráci a přejeme krásné podzimní dny.

Kolektiv zaměstnanců ZŠ T. G. M.