E-mail: reditelka@zsfrydlant.cz | sekretariat@zsfrydlant.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí | náměstí T.G. Masaryka

Důležité upozornění – odložení termínu plánovaných akcí pro nové žáky školy!

26 Úno 2021

Důležité upozornění – odložení termínu plánovaných akcí pro nové žáky školy!

Vážení rodiče,

vzhledem k stále se zhoršující epidemiologické situaci jsme nuceni veškeré plánované akce pro budoucí žáky školy na měsíc březen (Pohádkové hraní v opravdové škole, Den otevřených dveří) odložit na dobu, kdy konání akcí dovolí rozvolnění opatření. O náhradním termínu budete v dostatečném předstihu informováni prostřednictvím webových stránek.  Jako náhradu jsme pro vás připravili online formu Informační brožury o naší škole, či video-prohlídku školy. Oba propagační materiály jsou k dispozici na našem webu.

                                                                                                                     vedení školy 

ZŠ Frýdlant n. O. nám. T. G. Masaryka