Ovoce a mléko do škol – ŠD

13 Bře 2018

Ovoce a mléko do škol – ŠD

Dvakrát v měsíci získávají všechny děti na naší škole ovoce, zeleninu a mléčné výrobky. Ovocentrum ve Valašském Meziříčí nabídlo vzdělávací akci i dětem ze školní družiny. Děti ochutnaly různorodé ovocné pokrmy. Získaly krabičky, magnetky nebo plastelínu, pokud správně zodpověděly otázky týkající se zdravé výživy. Naučný program byl proložen sportovními aktivitami, které ke zdravému životnímu stylu bezesporu patří. Maskot měl přichystané hádanky. Děti  se dozvěděly , které vitamíny určité druhy ovoce a zeleniny obsahují. Akce byla zdařilá, veselá, děti soutěžily se zápalem. Vychovatelky.