Přijímací řízení ve šk. roce 2019/2020 – NOVÉ INFO

NEPŘEHLÉDNĚTE !!!

Důležité informace k přijímacím zkouškám v roce 2020 stahujte zde: VYHLÁŠKA MŠMT

harmonogramjednotné přijímací zkoušky

PROCVIČOVÁNÍ K PŘIJÍMAČKÁM

Ministerstvo připravilo také podpůrné materiály, ve kterých se může žák v reálném prostředí seznámit s testovacím archem včetně možnosti časomíry. Žáci budou mít k dispozici také aplikaci, kde si mohou procvičovat testy z minulých let. K dispozici budou také výuková videa,“ řekl ministr školství na tiskové konferenci.
V rámci podpůrné kampaně Přijímačky bez obav připravil CERMAT testovací prostředí pojmenované Procvičování testů a úloh, které naleznete na webu https://procvicprijimacky.cermat.cz.
Elektronickou verzi testů CERMATu k přijímacím zkouškám v aplikaci InspIS SETmobile, která je zdarma ke stažení do chytrých telefonů a tabletů, připravila Česká školní inspekce, více ZDE.