E-mail: zstgm.frydlantno@seznam.cz | Tel.: sekretariát: +420 558 678 169, školní družina: +420 732 839 868

Lyžařský kurz 1. st.

Základní škola náměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantu nad Ostravicí

Lyžařský kurz na Bílé

odpolední kurz

Pro žáky I. stupně  25. 2. –  1. 3. 2019

V tomto školním roce se uskuteční opět lyžařský kurz pro žáky I. stupně.  Budeme jezdit opět na Bílou do lyžařské školy Sun Outdoor, kde se o Vaše děti budou starat zkušení instruktoři.

V autobuse bude zajištěn doprovod dětí pedagogem.

Cena kurzu: 1940 Kč

Zařazení dítěte do kurzu:

Dítě je považováno za řádně přihlášené

na základě vyplnění přihlášky v on-line systému

www.prihlaskanakurz.cz

a zaplacení příslušné částky nejpozději do 30.11.2018

Pokud je dítě jen přihlášené a není zaplacená platba, je dítě vedeno jako náhradník.

Po zaplacení dané částky je zařazeno mezi účastníky kurzu.

Při pozdější platbě a pro dohlášené děti je k ceně kurzu připočítán administrativní poplatek 250 Kč.

Dohlášení a platba kurzu je možná nejpozději 14 dní před začátkem kurzu převodem na účet.

V případě náhlého onemocnění dítěte před a během kurzu, proveďte  ihned odhlášku on-line.

V případě odhlášení z kurzu před nebo v průběhu kurzu z důvodu nemoci dítěte, musí být doloženo potvrzením lékaře, můžete uplatňovat náhradu 80% z celé zaplacené částky na smluvní pojišťovně organizátora akce.

Veškeré informace na výše uvedeném webu v sekci informace o kurzech.

Kontakt při problémech při přihlašování  a další informace:

email:  ondračkova@nabile.cz

tel:       725 222 112