Důležité: Pro žáky hlásící se na SŠ s talentovou zkouškou

3 Lis 2020

Důležité: Pro žáky hlásící se na SŠ s talentovou zkouškou

Milí deváťáci, kteří se hlásíte na SŠ s talentovou zkouškou!
Protože se v letošním roce změnil formulář přihlášek na SŠ a novou verzi zatím nelze v Bakaláři vytisknout, zasílám přihlášku staženou přes Cermat, která však není předvyplněná školou. Pokud máte možnost, přihlášku si vytiskněte (oboustranně), vyplňte a přineste na sekretariát školy – viz termíny níže.
Pokud nemáte možnost tisku, prázdné formuláře budou k vyzvednutí připraveny od čtvrtečního rána (5. 11.) na sekretariátu školy.
NEZAPOMEŇTE SI UDĚLAT PŘED VYPLNĚNÍM KOPIE PŘIHLÁŠKY!!!!
Po kontrole, orazítkování a podepsání přihlášky bude tato opět k vyzvednutí u sekretářky školy – informaci Vám podám e-mailem, proto mi prosím pošlete na můj školní email kontakt na Vás!
Děkuji za pochopení!
Jana Menšíková
TERMÍNY ODEVZDÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK NA SEKRETARIÁT ZŠ:

4. 11. – 20. 11. 2020

PŘIHLÁŠKA KE VZDĚLÁNÍ S TALENTOVOU ZKOUŠKOU – STÁHNOUT ZDE